Reference

Jaké byly minulé ročníky?

Děkuji Vám za příjemný den trávený na konferenci v takových prostorách jako je NTK. Byla to velice příjemná pracovní změna. Od Voxu jezdím každý rok na školení nebo semináře a pokaždé s Hankou je to výživné, ale tato konference byla nejlepší z toho, čeho jsem se kdy účastnila. Zajímavá témata a organizace skvělá, vzala jsem si z Vás příklad a určitě ho využiji. Budu se těšit i příští rok 😃
Štěpánka KopsováČeský telekomunikační úřad | Asistentka ředitele
Bezchybná organizace akce, skvělý catering a profesionální lektoři. Témata, která konference obsahovala se hodila snad do každé kanceláře a do života. Načerpala jsem energii do dalších pracovních dní. Konference se konala v krásném prostředí a byl zajištěn kvalitní servis. Celý den panovala příjemná atmosféra.
Kateřina HovadíkováLIANE group s.r.o. | Asistentka
Nebylo možné se zúčastnit všech probíhajících bloků. Už teď vím, že příští rok se určitě zúčastním 2. ročníku konference, abych stihla témata jako “Umění improvizace”, “Jak ocenit sebe a druhé” nebo “Prodýchat se ke zdraví”. Konference se opravdu vydařila. Setkala jsem se s velmi zajímavými lidmi a odnáším si spoustu zajímavých poznatků a pozitivních zážitků.
Kateřina NovákováČeská manažerská asociace | Asistentka výkonného ředitele
Moc děkuji za úžasný den. Je velmi milé a příjemné, když se pro změnu někdo stará o nás asistentky. Všichni lektoři byli také skvělí, a témata ušitá mě na míru. Krásná atmosféra, dobré občerstvení a pohodová organizace. Ještě jednou moc děkuji a těším se na příští setkání.
Kateřina HincákováUnited Energy, a.s.
Zajímavá témata, pestrý a nabitý program, výborní lektoři. Příjemné prostředí v prostorách agentury VOX. Účastnila jsem se i předchozího ročníku a mám chuť se zúčastnit dalšího již třetího. Díky.
Sylva VaňkováBDO Czech Republic s.r.o.
Velká spokojenost. Děkuji celému organizačnímu výboru. Velmi dobře zvolená témata, poutavé prezentace všech lektorů/odborníků. Bohužel velmi krátký čas na jednotlivá témata. Přivítala bych spíše dopolední a odpolední blok na jedno téma, kde by bylo možné téma více rozvinout. S určitostí se zúčastním dalšího ročníku.
Lucie CeralováUnited Energy, a.s.
Děkuji za inspirativní setkání plné zajímavých témat a skvělých lektorů. Děkuji za tu pozitivní energii, která se nesla celým dnem. Velmi ráda se zúčastním dalšího ročníku.
Lucie MartincováUnited Energy, a.s.
Konference pro mě byla velmi inspirativní a přínosná. Všechny lektorky byly profesně i lidsky skvělé. Rozhodně jsem si odnesla spoustu podnětů pro své zdraví i osobní růst. Připomněla jsem si, jak je opravdu důležité být v kontaktu sama se sebou, naslouchat si a nebát se měnit zajeté stereotypy, které už mi nevyhovují. Děkuji.
Kateřina ŽižkováEVERMAX s.r.o.
Program konference byl dobře sestavený, úvodní přednášky o asertivitě a zvládání stresu byly moc fajn, a i přesto, že se o témata seberozvoje zajímám dlouhodobě, jsem se dozvěděla některé, pro mě nové informace. Odpolední workshopy intuice a mindfulness byly zajímavé, ale musím přiznat, že pro mě jako asi až přespříliš racionálně založeného jedince, jsou to ne úplně snadno uchopitelná témata, evidentně mám v této oblasti ještě na čem pracovat. Workshop s fyzioterapeutem a jeho praktické rady jak kompenzovat nevhodné návyky spojené s celodenním sezením v kanceláři, byly moc užitečné. Pokud bych měla vyzdvihnout nějaký bod programu, tak za mě to bylo vystoupení lektorky Moniky Hasalové - velmi charismatická a inspirativní osoba s obrovským rozsahem témat a velkou životní zkušeností. Energie v místnosti během jejího vystoupení byla skvělá! Děkuji všem co se na organizování této konference podíleli.
Eva TrinerováDoosan Bobcat EMEA