O konferenci

Kdo jsme a proč jsme založily konferenci 🙂

Bc. Kristýna Stoklásková, DiS.

„Můj obor jsou asistentky. Mám tři projekty:
- HR agenturu zaměřenou čistě jen na asistentky = Šefův svět.
- Soutěž Asistent/ka roku, kde se snažíme zvýšit prestiž této pozici.
- Konferenci pro asistentky = Svět asistentky.

Asistentská pozice je za mě jedna z nejdůležitějších ve firmě!“

 

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.

„Učím od roku 1979 na VŠE v Praze a jsem šéfová ve své vlastní vzdělávací firmě – 1. VOX a.s.
- VOX je moje dítě, mám 25 spolupracovníků, přes 400 lektorů a konzultantů.“
- Říká se, že je VOX jednička na vzdělávacím trhu. Má v ČR nejvyšší mezinárodní rating „A“ v síti IES.“

Proč jsme se propojily?

Zdenka je majitelkou vzdělávací agentury 1. VOX a.s. a má 25 leté zkušenosti s workshopy, školeními a konferencemi.
Kristýny obor jsou asistentky. Má od roku 2016 HR agenturu Šéfův svět pro asistentky s pozicemi, které jsou jedny z nejlepších na trhu a často nejsou na jiných portálech vypsané. Aby jako sám voják v poli nehlásala, že pozice ASISTENTKA je důležitá, založila v roce 2017 ocenění Asistent/ka roku, aby se tato myšlenka šířila rychlostí větru. Sama o sobě říká, že je velký lobbista za tyto ženy, protože si to zaslouží. S asistentskou pozicí má několikaleté vlastní zkušenosti. S posledním šéfem byla pracovně pět let, z toho dva závěrečné roky byla na pozici Operations manažer a svou vlastní asistentku měla. Když odcházela z Neuroleadershipu (firma, která organizuje kurzy pro kouče), řekla si, že by chtěla celé asistentské pozici zvýšit prestiž a mít skvělé šéf(k)y pro ty asistentky, které chtějí najít dream job. 

O konferenci

Chceme, aby se na tyto pozice nezapomínalo. Abyste také měly možnost se vzdělávat. Abyste měly den pro sebe. A abyste si tento den, vždy na podzim, užily.
Protože asistentská pozice je pozice, ze které se v 90 % roste, jsou kurzy někdy až „leadershipské", protože věříme, že to jednou potřebovat budete.
Jsme přesvědčené, že každý by se měl vzdělávat, minimálně jednou ročně zajít na kurz, který nutně nemusí souviset s jeho oborem.

Na konferenci jsou vítáni všichni. Asistentky i asistenti.

Proč přijít?

Protože první ročník se moc povedl. Na ASISTENTKY se někdy ve firmách zapomíná. Dělají poctivě tu svou „rutinní“ práci a okolí je zvyklé, že vše funguje. Přitom i ony se rády vzdělávají.

Druhý ročník, na jaře 2023 bude na téma Zdravě v práci i v životě.

Nejsem žádný ezotyp, ale vím, že pokud budete vědět: kde se usazuje stres a jak se ho zbavit / jak sedět / co jíst / čeho si na těle všímat, když vysílá signály / jak procvičovat obličej, aby mládl / jak zlepšit soustředění / dodržovat spánkovou hygienu / jak být zdravě asertivní ..., budete v práci vykonnější, v životě šťastnější a o tom naše jednoroční setkávání hlavně je.

S námi v březnu načerpáte inspiraci.
Zažijete den, kdy vás budeme všichni opravdu hýčkat, protože pozice asistentky je jedna z nejdůležitějších ve firmě a my to víme.

Osobní rozvoj

Nové kontakty

Občerstvení

Dobijete energii

 

Dorazte na druhý ročník

březen 2023 | Národní technická knihovna

Cena: 4 990 Kč