O konferenci

Kdo jsme a proč jsme založily konferenci 🙂

Bc. Kristýna Stoklásková, DiS.

„Můj obor jsou asistentky. Mám tři projekty:
- HR agenturu zaměřenou čistě jen na asistentky = Šefův svět.
- Ocenění Asistent/ka roku, kde se snažíme zvýšit prestiž této pozici.
- Konferenci pro asistentky = Svět asistentky.

Asistentská pozice je za mě jedna z nejdůležitějších ve firmě!“

 

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.

„Učím od roku 1979 na VŠE v Praze a jsem šéfová ve své vlastní vzdělávací firmě – 1. VOX a.s.
- VOX je moje dítě, mám 25 spolupracovníků, přes 400 lektorů a konzultantů.“
- Říká se, že je VOX jednička na vzdělávacím trhu. Má v ČR nejvyšší mezinárodní rating „A“ v síti IES.“

Proč jsme se propojily?

Zdenka je majitelkou vzdělávací agentury 1. VOX a.s. a má 25 leté zkušenosti s workshopy, školeními a konferencemi.
Kristýny obor jsou asistentky. Má od roku 2016 HR agenturu Šéfův svět pro asistentky s pozicemi, které jsou jedny z nejlepších na trhu a často nejsou na jiných portálech vypsané. Aby jako sám voják v poli nehlásala, že pozice ASISTENTKA je důležitá, založila v roce 2017 ocenění Asistent/ka roku, aby se tato myšlenka šířila rychlostí větru. Sama o sobě říká, že je velký lobbista za tyto ženy, protože si to zaslouží. S asistentskou pozicí má několikaleté vlastní zkušenosti. S posledním šéfem byla pracovně pět let, z toho dva závěrečné roky byla na pozici Operations manažer a svou vlastní asistentku měla. Když odcházela z Neuroleadershipu (firma, která organizuje kurzy pro kouče), řekla si, že by chtěla celé asistentské pozici zvýšit prestiž a mít skvělé šéf(k)y pro ty asistentky, které chtějí najít dream job. 

O konferenci

Chceme, aby se na tyto pozice nezapomínalo. Abyste také měly možnost se vzdělávat. Abyste měly den pro sebe. A abyste si tento den užily.
Protože asistentská pozice je pozice, ze které se v 90% roste, jsou kurzy někdy až „leadershipské", protože věříme, že to jednou potřebovat budete.
Jsme přesvědčené, že každý by se měl vzdělávat, minimálně jednou ročně zajít na kurz. Klidně i na takový, který nutně nesouvisí s jeho oborem.

Na konferenci jsou vítáni všichni. Asistentky i asistenti. Šéfky a šéfové.

Na prvním ročníku bylo šéfek pět. Chytaly inspiraci pro své asistentky ve firmách.

Proč přijít?

Protože první ročník se moc povedl. Na ASISTENTKY se někdy ve firmách zapomíná. Dělají poctivě tu svou „rutinní“ práci a okolí je zvyklé, že vše funguje. Přitom i ony se rády vzdělávají.

Druhý ročník 20. 04. 2023 bude na téma Zdravě v práci i v životě.

Nejsem žádný ezotyp, ale vím, že pokud budete vědět: kde se usazuje stres a jak se ho zbavit / jak sedět / co jíst / čeho si na těle všímat, když vysílá signály / jak procvičovat obličej, aby mládl / jak zlepšit soustředění / dodržovat spánkovou hygienu / jak být zdravě asertivní ..., budete v práci výkonnější, v životě šťastnější a o tom naše jednoroční setkávání hlavně je.

S námi v dubnu načerpáte inspiraci.
Zažijete den, kdy vás budeme všichni opravdu hýčkat, protože pozice asistentky je jedna z nejdůležitějších ve firmě a my to víme.

Osobní rozvoj

Nové kontakty

Občerstvení

Dobijete energii

 

Dorazte na druhý ročník

20. 04. 2023 | Praha: 1. VOX a.s.

Cena: 4 990 Kč